پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکترخسته نباشید ببخشید من بچم 4ماهشه و وزنش5600هست از صبح یه سره زور میزنه و قر میزنه چند روزم هست سرفه هم میکنه تبشم 36/5هستش ایا مورد خطر ناکی هست؟چه دارویی باید بهش بدم؟
حلما شادکامی دیدگاه: 0 بازدید: 1132 1399/01/01 19:22
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام با توجه به سن بهتر است ويزيت شود چون سرفه كمتر از ٦ ماه بايد بررسي شود ولي اگر خيلي سر را به سمت عقب ميدهد ميتواند علامت رفلاكس باشد و بايد رانيتيدين داده شود اگر پاهاش را داخل شكم جمع ميكند ميتواند علامت كوليك باشد و بايد قطره كوليك داده شود ولي بازم بهتر است معاينه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید