پرسش و پاسخ پزشکی

سلام
سال نو تون مبارک.
دخترم چهار ماهشه و وزنش 5.600 و قدش 59 سانتیمتره.
از دیروز یکسره زور میزنه و بی‌قراری میکنه.بااینکه زیرشم یکم شله رنگش زرده وحالت خلتی داره.
وقتی بغلش میکنم آرومه و رو شونم می‌خوابه وقتی میزارمش زمین گریه می‌کنه و دوباره زور میزنه.واسه دلدردش شربت ای کولیک گات بهش میدم.
در روز چندتا سرفه و عطسه می‌کنه.از دیروز دوبار استامینفون بهش دادم چون بدنش یکم داغ شده بود .
حدودا سه هفتست آب دهنش می‌ریزه و دستشم یکسره میخوره.
اگه نیاز به معاینه داره کی هستید تا من بتونم وقت بگیرم.ممنون.
Hossein Abooie دیدگاه: 0 بازدید: 954 1399/01/02 15:50
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام تمام علايم مربوط به شروع دندان دراوردن ميباشد در صورت تشديد علايم مراجعه شود وگرنه خودبخود بهبود ميابد ولي در صورت تب بيقراري شديد و شير نخوردن سريع مراجعه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید