پرسش و پاسخ پزشکی

سلام دکتر من چهارشنبه پسرم رو اوردم پیشتون قطره اهن نوشتید فرمودین روزی ۱۵ قطره فرقی نمیکنه چه موقعی بدم؟حالت گرفتگی بینی خیلی ادیتش میکنه مخصوصا شبها قطره هم میریزم ولی جواب نمیده چکار کنم؟
نیما نظامی دیدگاه: 0 بازدید: 296 1399/01/02 19:47
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام قطره اهن فرقي از نظر زماني ندارد فقط حتما دندان ها تميز شود در مورد بيني هم ميتوانيد علاوه بر قطره فين گير هم استفاده كنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>