پرسش و پاسخ پزشکی

سلام
نوزاد ۱۶ روزه دارم که هر دوسه ساعت یک دفعه به مدت ۳۰ تا ۴۰ دقیقه شیر میخورد بعد از خوردن شیر مقدارزیادی را پس می اورد علت چیست؟
خطرناک هست یا نه؟
ایا پستونک بدم بهش یا نه؟
ایلیا نوحه خوان دیدگاه: 0 بازدید: 1188 1399/01/07 22:43
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در سن كمتر از يكماه نبايد بيش از دو ساعت فاصله شير خوردن باشد در مورد پستانك اصلا توصيه نميشود در مورد برگشت شير هم با چه فاصله اي از شير خوردن است كمتر از نيم ساعت يا بيشتر اگر كمتر باشد ايرادي ندارد فقط در صورت تكرار و تشديد علايم مراجعه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید