پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر دختر من 16ماهشه ووزنش 10/5کیلو هست. یه هفته اییه که در طول روز جنعا یه ساعت توی خونه روی نوک انگشتانش راه میره ولی وقتی کفش پاش میکنم درست راه میره کف پاشو فشار دادم درد نمیکنه من نگرانم که این واسش عادت بشه و همیشه اینطوری راه بره ایا راهی وجود داره؟نشونه ی مشکلی هست؟
حلما شادکامی دیدگاه: 0 بازدید: 935 1399/01/12 12:43
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام معمولا نبايد مشكل خاصي باشه ولي بهتر است ويزيت شود تا بهتر تصميم گيري شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید