پرسش و پاسخ پزشکی

سلام جناب دکتر.پسرم در حال حاضر ۳ ماه و ۱۲ روزشه.یه ۳-۴باری هست که شکمش هر۴ روز یک بار کار میکنه و در حال حاضر در کنار شیر مادر در حد ۱۵۰ میلی لیتر شیر خشک هم روزانه مصرف میکنه.در ضمن کولیک هم داره و شما فرمودین تا آخر فروردین خوب میشه.اینکه ۴ روز شکمش کار نمیکنه مشکلی نیست؟
محمد عامل منیریان دیدگاه: 0 بازدید: 820 1399/01/17 01:23
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام اگر تب نداره شير خوب ميخوره تورم شكم نداره نه ايراد نداره نكته بعدي اينكه شير خشك باعث يبوست ميشود و غير طبيعي نيست
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.