پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر شاه فرهت دخترم ۶ماه و بیست روزش وزن تولد۳۳۰۰ والان۸۵۰۰هستش
۱.قطره مولی ویتامین یا آد و آهن بهش بدم و چقدر؟
۲. غذای کمکی فرنی وحریره بادام که نمیخوره(شیر مادر میخوره)
۳. صورتش هم قرمز که خارش داره به نظر اگزمای..
لطفا راهنمایی بفرمائیدکه چکار کنیم؟ متشکرم
مرسانا قلیزاده دیدگاه: 0 بازدید: 758 1399/01/18 11:17
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد اد يا مولتي ويتامين يكي را بايد داد به ميزان يك سي سي يا ٢٠ قطره در مورد اهن هم بايد به ميزان وزن ضربدر دو تعداد قطره اهن بدهيد مثلا اهن ١٧ قطره با وزن كنوني در مورد غذاي كمكي حتما هفته اي يك نوع غذا بدهيد تا در صورت حساسيت مشخص شود در مورد صورت هم بهتر است ضايعات ديده شود تا بهتر تصميم گيري شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید