پرسش و پاسخ پزشکی

سلام، ببخشید دخترم ۱۸ ماهشه،تقریبا ۹ماهه که انگشت شست خودشو میخوره، البته در طول روز کمتر،بیشتر وقتی میخواهد بخوابد و درطول شب در خواب ، نگرانم که دهان و فک او تغییر شکل بدهد، چه کار کنم؟ احساس میکنم کمی هم دندانهای جلویش دارد تغییر شکل میدهد
ممنونم
زهرا دیدگاه: 0 بازدید: 896 1399/01/18 16:05
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
جواب ارسال گرديد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید