پرسش و پاسخ پزشکی

عرض سلام خدمت جناب اقای دکتر فرهت. پسر من ۳ ماه و ۱۵ روزش هست. و شب ها ظاهرا به علت کولیک دل درد داره و نمیخوابه یا بد نیخوابه(که البته پس از معاینه توسط شما فرمودین این حالت رو تا اخر فروردین داره)
وقتی به شکم میخوابونیمش خواب راحتتر و طولانی تری داره.
خوابوندن بچه به روی شکم بدای زمان طولانی مشکلی نداره
محمد عامل منیریان دیدگاه: 0 بازدید: 1145 1399/01/19 03:36
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام خوابيدن كودك تا ٦ ماهگي بر روي شكم خطرناك است چون ريسك خفگي براي كودك وجوددارد اگر با اين روش ارام ميشود بهتر است يك نفر مواظب باشد ولي بطور كلي توصيه نميشود بعد از ٦ ماهگي ايراد ندارد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید