پرسش و پاسخ پزشکی

سلام بر استاد معظم فرهت
پسرم ۷ماهشه و از بدو تولد زیر نظر شماست. هنوز مشکل بالا آوردنش بر طرف نشده و بعضی اوقات هم به رنگ زرد بالا میاره. بعضی اوقاتم صبحها بیدار میشه بینی هاش گرفته و خلط داره و بعضی اوقاتم بدون هیچ نشانه ایی از سرماخوردگی بیدار میشه!
وزنشم نزدیک به ۸کیلوست و روی همین وزن حدود ۲ماهی ثابت مونده، چه دستوری میدین؟
حسین و زینب حامدی دیدگاه: 0 بازدید: 1306 1399/01/19 15:51
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سن ٧ ماهگي وزن ٨ كيلو مناسب است در مورد رفلاكس هم تا يك سالگي ميتواند ادامه داشته باشد ودر مورد علايم سرماخوردگي هم اگر تب ندارد نگران كننده نيست
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید