پرسش و پاسخ پزشکی

سلام دختر من 5ماهشه با وزن 6400
چند روزه خیلی بی‌قراره و گریه می‌کنه شیر خوردنش کم شده یک هفته پیش اسهال بوده الان کمی بهتر شده یک بار در مدفوعش رگه خیلی کوچکی خون دیده شده .چند روزه بهش لعاب برنج میدم .واسه بیقراریش باید چکار کنیم؟
Hossein Abooie دیدگاه: 1 بازدید: 1107 1399/02/11 01:35
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام اسهال در سن كمتر از ٦ ماهگي بايد حتما بررسي شود در مورد اينكه شير خوردن كاهش يافته اين يك علامت خطر است و بايد علت مشخص شود در مورد بي قراري هم بايد علايم همراه بررسي شود مانند تب و اتساع شكم و ساير علايم پس در مجموع بايد ويزيت شود تا بهتر تصميم گيري شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.