پرسش و پاسخ پزشکی

سلام دخترم یبوست داشت ۴ماه پیش آمدم مطب تون روغن پارافين تجویز کردین گفت تا ٢ماه استفاده کند بعد از٢ماه مجددبیارین که قضیه کرونا آمد نشد بیام چون شهرستانم میخواستم ببینم الان چکارکنم همون روغن پارافين رو ادامه بودم یا داروی دیگری تجویز میکنید
مجتبی زحمتکش دیدگاه: 0 بازدید: 735 1399/02/11 13:17
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام ميتوانيد يك دوره ديگر هم استفاده كنيد و بعد مراجعه كنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید