پرسش و پاسخ پزشکی

باسلام خدمت دکتر فرهت گرامی.
3ماه پیش هنگام شیر خوردن بدنش لرزش چند ثانیه ای داشت که پیش شما آوردم گفتین سالم هست ومشکلی نداره.الان که 8ماهش شده گاهی اوقات قسمت سر وشانه به مدت 2ثانیه میلرزد انگار باد سرد بهش خورده یه دفعه میلرزه.آیا مشکلی داره؟دست وپاهاشم خیلی صدا میده حالت نیک میکنه!وسط سرش هم خیلی پوست پوست شده.دلیلش چیه؟
ابوالفضل قرائی دیدگاه: 2 بازدید: 6072 1399/02/13 03:18
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد لرزش ها بهتر است دو كار انجام دهيد يكي اينكه اگر ميشود فيلم تهيه كنيد دوم اينكه در هنگام لرزش اندام را نگه داشته ببينيد متوقف ميشود يا همچنان لرزش دارد در مورد سر هم بايد ويزيت شود ولي معمولا علت مهمي نبوده و بهبود ميابد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید