پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر خسته نباشید نوزادم سه ماهش تموم شده الان سه روزه روی دستش و زیر گردنش دونه های ریز میزنه و خشکی ایجاد شده دونه های روی دست صبح کلا محو میشن و دوباره سرشب ظاهر میشن خواستم ببینم علت چیه و درمان چکار کنم.
درخشنده دنیایی دیدگاه: 3 بازدید: 924 1399/02/13 11:47
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام علايم همراه مانند تب و استفراغ و غيره ندارد ؟ اگر ضايعات ديده شود بهتر ميتوان تشخيص داد اما ميتوانيد دو سي سي ديفن هيدرامين براي ٣روز بدهيد اگر بهبود نيافت مراجعه شود اگر علامت همراه هم داردكه حتما سريعا بررسي شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید