پرسش و پاسخ پزشکی

سلام
دختر ۲۱ ماهه دارم که فقط چند کلمه مثل بابا ، مامان دایی ، بله ، آب
و میگه و هنوز نمیتونه کلمات دیگه و بگه و آیا باید نگران دیر صحبت کردنش باشم؟
مجتبی میرزاپور دیدگاه: 0 بازدید: 1068 1399/02/15 13:46
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام معمولا در دو سالگي بايد بتوانند جملات دو كلمه اي را بيان كنند البته در مورد نگراني كه فرمودين بايد ساير موارد هم بررسي شود مثلا عملكردحركتي رفتاري و مهارت ها و صرف حرف زدن با تاخير به تنهايي نميتوان اظهار نظر كرد اگر ساير مواردي كه گفته شد خدمتتون نرمال باشد دير صحبت كردن نگران كننده نميباشد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید