پرسش و پاسخ پزشکی

سلام جناب دکتر فرحت ؛پسرم ۹ ماهشه وزنش ۸ کیلو ۳۰۰ گرمه ؛ادرارش خیلی کمه؛یعنی در طول روز که سه بار عوضش میکنم مای بیبیش سبک سبکه؛هم غذای کمکی بهش میدم هم شیر خودمو؛مشکلش چیه؟
فرشته صابری دیدگاه: 0 بازدید: 1092 1399/02/16 23:00
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
ببينيد با توجه به سن وزن گيري تقريبا مناسب بوده و احتمالا نبايد مشكل خاصي باشد ولي اگر خيلي نگران هستيد ميتوانيد مجموع ادراريك روز را جمع كرده و با دقت بالا گفت كه كمبود ادرار دارد يا نه
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید