پرسش و پاسخ پزشکی

پیرو فرمایشتون راجع به بوتاکس من یکشنبه خدمتتون بودم و حضوری پرسیدم راجع به بوتاکس شما فرمودین برای پسرم ایرادی نداره ولی اخطار و هشداری ندادین؛ ومن بگفته شما اعتماد کردم و سشنبه که دیروز باشه بوتاکس زدم و بلافاصله به فرزندم شیر دادم تا الان ؛ باز هم خدای نکرده احتمال خطر هست؟
فرشته صابری دیدگاه: 0 بازدید: 934 1399/02/17 09:17
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
ببينيد من گفتم احتمال وجود دارد ولي نگران نباشيد اتفاق خاصي نميافتد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید