پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر فرهت
دخترم یک سال و دوماهشه هفت کیلو وزنشه هفته پیش اوردم پیشتون گفتین سالمه از این به بعد بهش شیر گاو بدم قبلا شیرخشک نان میدادم که به زور روزی یکی دوشیشه میخورد الانم که اصلا شیر پاستوریزه رو نمیخوره دائم به سینه چسبیدس منم که کلا شیرم کمه سیر نمیشه گریه میکنه غذام کم میخوره فقط سینه میخواد،میتونم از شیر بگیرمش؟؟
ریحانه رحمتیان دیدگاه: 0 بازدید: 925 1399/02/18 12:32
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
ببينيد بعد از يك سالگي بايد غذاي اصلي كودك غذاي كمكي باشد ولي شير هم در كنار ان ادامه داشته باشد بنابراين توصيه به مصرف هر چه بيشتر عذاي كمكي ميشود و بهتر است بتدريج شير را قطع نماييد البته مصرف شير مادر تا دو سالگي توصيه ميشود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید