پرسش و پاسخ پزشکی

سلام دخترم الان ۲۲ ماهشه از ۹ ماهگی حرکات تکراری در پاهایش داره طوری که دو تا پاشو به سمت باسنش خم میکنه و محکم فشار میده این حالتش زمانی که به شکم دراز می کشه ولی در حالت نشسته هم پاهاشو به سمت باسنش فشار میده ولی سمت چپ بیشتره شبیه حالت زور زدنه ولی راه رفتنش مشکلی نداره ..از ۹ ماهگی که هم دندون درآورد و هم یبوست گرفت و این حالتشم شروع شد و و هر چه بزرگتر میشه بیشتر میشه توسط متخصص اعصاب دکتر گلمکانی هم ویزیت شده نوار مغز گرفت گفتند مشکلی نداره و شربت ریسپریدون هر ۱۲ ساعت دو قطره تجویز شد که یک ماه بهش دادم تغییری نکرد و چند تا متخصص دیگه هم رفتم گفتند مشکلی نداره فقط آقای دکتر خسرو جردی گفتند از لحاظ دررفتگی لگن بررسی بشه که سونو نوشتند ولی چند جا رفتم جهت انجام سونو که سونگرافیست میگه بچه بزرگه نمیشه انجام دادحالا نظر شما چیه ؟ میترسم این حالتش باهاش بمونه.
مجتبی پورمحمدی دیدگاه: 0 بازدید: 817 1399/02/19 10:50
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بهتر است ويزيت شود تا بهتر نوع حركات مشخص شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید