پرسش و پاسخ پزشکی

سلام.خسته نباشید.دختر من 5سالشه وپارسال برای دل درد آوردمش خدمتتون براش شربت رانیتیدین و مترونیدازول نوشتین که کامل خوب شد و وزن گیریش هم عالی شد (شربت رانیتیدین نصفه دادم )الان چند وقته دوباره مدام میگه زیر دلم و قفسه سینم درد میکنه بیشتر هنگام غذا.در ضمن پارسال سونوگرافی تمام شکم رو انجام دادیم که سالم بود.از وقتی هم که دلدراش شروع شده دوباره رو صورتش زگیل در اورده.ممنون میشم از راهنمایی تون
بهار کدخدا دیدگاه: 0 بازدید: 996 1399/02/20 15:03
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بجاي رانيتيدين بايد داروي نكسيوم جايگزين گردد البته بهتر است ابتدا معاينه شود تا بهتر تصميم گيري شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید