پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقاي دكتر پسرم الان 47روزشه وقتي 40روزه بود اومدم خدمت شما پسرم يك مقدار زديش مونده بود فرموديد مجدد تست تيروئيد بدم كه جوابش به اين صورت بود Total thyroxine 8.1 Free t4 1.07 Tsh 3.24 ميخواستم بدونم الان بايد چيكار كنم تيروئيدش مشكل نداره? و اينكه ديفن هيدرامين براي بيقراري شب بهش دادين اما فرقي نكرده ادامه بدم دارو رو يا نه?
مريم محمديان دیدگاه: 0 بازدید: 743 1399/02/22 14:09
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
تست تيروييد اگر TSH=3/2وT4=8 باشد نرمال است خودبخود بهبود ميابد فعلا ديفن را تا دو هفته بدهيد اگر بي قراري ادامه پيدا كرد كوليك از بدهيد كه امكان ادامه بيقراري زياد است
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.