پرسش و پاسخ پزشکی

با سلام خدمت جناب دكتر فرهت
من دخترم زير نظر شماست قرار بود يكسالگي بيارم خدمتتون كه متاسفانه كرونا اجازه نداد بيارمش
لثه دندون اسيبابش خون مرده شده و ورم كرده مشكلي هست ؟
و اين كه هر وقت دخترمو بغل ميكنم ستون فقراتش تقي صدا ميده و يا دستاش مثل شكستن قلنج مشكلي دارد ؟
دخترم ١٥ ماهشه
و اين كه كي بيارمش واسه ويزيت ؟
دنيز شوشتري دیدگاه: 0 بازدید: 950 1399/02/23 02:25
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
علت اينكه بيان شده يك سالگي مراجعه شود چي بوده و اينكه در مورد لثه معمولا قبل از رويش دندان اين حالت ايجاد ميشود البته بصورت قرمزي نه خون مردگي تيره و در مورد استخوان ها هم بهتر است در ويزيت بعدي اعلام كنيد تا يك سري موارد معاينه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید