پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر.دختر من نارسه ۲۷ هفته بدنیا اومده.الان ۴ ماه و ۲۸ روزشه.الان دقیقا ۲۵ روزی میشه وزنی اضافه نکرده اومدم پیشتون بهش ام سی تی اویل دادین.کلا اشتهاش کمه ولی از دیروز عصر ساعت ۷ تا امروز صبح ساعت ۹ از ۱۲ ساعت بیشتر میشه ۶۰ سی سی شیرم نخورده شیشه رو کلا پس میزنه علاقه ای به خوردن شیر نداره من شیشه و سر شیشه رو عوض کردم حتی شیرشم عوض کردم بازم فایده ای نداره باید چیکار کنم؟
آدرینا کافی دیدگاه: 0 بازدید: 869 1399/02/25 09:22
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
شير نخوردن در شير خوار ميتواند يك علامت خطر باشد بايد بررسي شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.