پرسش و پاسخ پزشکی

سلام دخترم امروز دقیقا یک سالشه هنوز دندون درنیاورده ، اصلا سینه خیز نرفت ، چهار دست و پا هم نرفت ، فقط از 8 ماهگی میشینه ، از اشیا اطرافش برای بلند شدن کمک نمیگیره فقط وقتی دو تا دستاشو بگیرم بلند میشه و قدم میزنه . دو هفته ای هست که در حالت نشسته به جلو حرکت میکنه .
یبوست هم داره قطره مولتی ویتامین و آهن مرکز بهداشت رو بهش میدادم ، یک ماهه قطره ( میم ) میدم بازم یبوست برطرف نشد الان فقط قطره آد میدم .میشه قطره آهن خوب معرفی کنید.
Mahboube Radmard دیدگاه: 0 بازدید: 1131 1399/02/27 16:18
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد تكامل كودك حتما بايد بررسي شود در مورد قطره اهن سيدرال يا ايروفيكس خوب هستش
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.