پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر شاه فرهت.
نوزاد پسر چهار ماهه دارم که گاهی اوقات در حالت خواب یا بیدار آب دهانش میپره به گلوش (البته بیشتر زمانیکه در خواب عمیقه). بطوری که یک لحظه بچه دست و پا میزنه انگار داره خفه میشه بعد که حالش خوب میشه گریه میکنه.
مشکل از چیست و راه درمانش چی میتونه باشه؟
الان وزنش حدودا 7 کیلوست.
در ضمن موقع تولد نوزادم نارس بود و 34 هفته بدنیا اومده. همچنین موقع تولد پنج شش روز در NICU بود.
چندین مرتبه برای چکاپ آوردیمش خدمتتون ولی یادمون رفته بود که این موضوع رو از شما بپرسیم.
تا حالا هم هیچ مشکلی نداشته.
بسیار سپاسگزارم.
احمدرضا منتظرالقائم دیدگاه: 0 بازدید: 1001 1399/02/27 18:46
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
ببينيد دو مورد مطرح است يكي ميتوانيدبدليل الزايش ميزان شيري باشد كه ميخورد و اضافه ان بدين صورت نمايان ميشود كه در صورتي كه خيلي شديد باشد و تكرار شود نياز به درمان دارد و علت ديگر ميتواند اختلال ديگري باشد كه كمتر مطرح است اگر تكرار شد مراجعه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.