پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر فرهت عزیز .من کرج هستم امکان حضوری ندارم .دخترم هفت ماهشه .سه روزه روی دست دخترم علامت هایی شبیه کبودی ایجاد شده چند تادپزشک بردم تشخیص ندادن .امکانش هست در واتساب یا تلگرام عکس بفرستم از دستش .ممکنه حساسیت باشه ...شبیه ونتیلگو شده .
فرزانه سرافراز دیدگاه: 0 بازدید: 1038 1399/02/28 02:16
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بهتر است ضايعات ديده شود تا بهتر نظر داده شود ولي معمولا علايم همراه بايد بررسي شود واگر تب يا بيماري ديگري داشته باشد خيلي مهم است و اينكه سابقه فاميلي بيماري مشابه در هر حال توصيه ميشود تا سه روز انتي هيستامين و پماد هيدروكورتيزون ١درصد چشمي بزنيد در صورت عدم بهبودي مراجعه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید