پرسش و پاسخ پزشکی

سلام
دخترم هفت ماهه هستش و پشت باسنش دونه های سفید رنگ پیدا میشه و وقتی که با پماد ویتامین آ چشمی چرب میکنیم خوب میشه.
میخواستم بدونم مشکل خاصی که ندارن.
در ضمن خوب هم غذا نمیخوره و همش شیر مادرش رو میخوره.
امکان ارسال تصویر هم نیست.
نغمه کمالی دیدگاه: 0 بازدید: 860 1399/02/28 10:56
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام معمولا دانه هاي سفيد در ناحيه باسن مربوط به غدد پوستي بوده و چيزي نگران كننده نيست در صورت تشديد يا تكرار ضايعات مراجعه شود البته كه بهتر است ديده شود تا بهتر نظر داد در مورد غذاي كمكي هم تا يك سالگي اولويت شير مادر و سپس غذا كمكي هستش
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.