پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر پسرم15 ماهشه 37 هفته بدنیا اومده رشد تکامل خوب بوده سر موقع چهار دست و پا کرده سر موقع نشسته از 10 ماهگی هم دست ب دیوار گرفت و بلند شده و الان هم دست ب دیوار میگره و خوب راه میره و حتی دستاشو میگیریم قشنگ راه میره ولی خودش هنوز نمیتونه بدون گرفتن جای راه بره همش دستشو ب وسایلا میگره و راه میره بنظرتون مشکلی نداره
فرزاد زعفرانی دیدگاه: 0 بازدید: 869 1399/02/28 23:00
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام با توجه به علايم كه گفتين مشكلي خاصي نبوده ولي بايد حتما ويزيت شود تا بهتر تصميم گرفت
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید