پرسش و پاسخ پزشکی

با سلام و عرض ادب
پسرم که یک ماه دیگه دو سالش تموم میشه، پارسال همین موقع تب و تشنجی داشت که به دستور جنابعالی (جناب دکتر فرهت) در بیمارستان رضوی بستری و پس از آزمایش lp و بررسی دقیق و چند روزی بستری بهبودی کامل حاصل شد.
سوال اینجاست هر از گاهی که پسرم یهو از خواب بیدار میشه احساس می کنیم که در همون حالت خواب آلودگی کمی " لرز و احساس ترس" داره و به محضی که خانومم بغلش می کنه و شیرش میده، خوب میشه و مجدد می خوابه و یا اینکه بیدار میشه.
حالا خانومم خیلی استرس و ناراحتی داره که میگه آیا نمی دونم این مورد ربطی به تشنج و تب سال قبلش داره و یا اینکه این مورد طبیعی هستش؟
و یا خیر؟ و چه باید کرد؟
ممنون از حضرتعالی که راهنمایی می فرمائید.
سپاسگزارم
مهدیار مقدم دیدگاه: 0 بازدید: 1209 1399/03/01 05:18
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام با توجه به علايمي كه فرمودين خيلي به تشنج شباهت ندارد نگران نباشيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید