پرسش و پاسخ پزشکی

با سلام خدمت دکتر فرهت
فرزند من پسر ؛سی و چهار روزه ؛ با وزن چهار کیلو و دویست گرم است و فقط از شیر مادر تغذیه میکند. از سه شب قبل از حدود ساعت ده تا دوازده بچه شروع به جیغ زدن میکند و به هیچ طریقی ساکت نمیشود . موقع شیر خوردن بعد از یک دقیقه باز شروع به جیغ زدن میکند و شیر نمی خورد.بعد از دو ساعت آروم میشود و راحت میخوابد و نصف شب در خواب خوب شیر میخورد.من نگران جیغ زدن های زیاد پسرم هستم .باید چکار کنم که آرام شود .
ممنون از پاسخ گویی شما
کوروش طلوع دیدگاه: 0 بازدید: 1281 1399/03/03 02:44
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بهتر است ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید