پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر وقتتون به خیر ، جناب دکتر پسر من ۱۴ ماهشه و شیر خشک میخوره حدود یک هفته هست که موقع شیر خوردن یکی دو مک میزنه و شیشه رو ول میکنه و نفس میگیره و مجدد شیشه رو میگیره و در نهایت بعد از چند بار مک های خیلی کوتاه و نفس گرفتن شیشه رو ول میکنه و دیگه نمیخوره ، گفتم شاید بینیش گرفتا مدام براش اسپری بینی میزنم ولی خوب نشد ، ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید علتش چیه
پگاه کمالی دیدگاه: 0 بازدید: 907 1399/03/06 04:51
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام معمولا علت همان گرفتگي بيني هستش ولي اگر بيش از سه روز طول كشيده بهتر است ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید