پرسش و پاسخ پزشکی

سلام وقت بخیر پسر من ۶ ماه و دوروز با وزن ۸ و ۶۰۰ هست خیلی شنیدم باید شیر شب رو از ۵ ماهگی قطع کرد میخواستم بدونم پسرمن هنوز دندون نداره و شبی ۴ باز بیدار میشه و شیر میخوره البته بعضی نوبت ها زیاد بعضی وقتها کم شیر خشک هم میخوره غذا هم همینطور حالا باید چکار کرد آیا شیر شب مشکل ایجاد میکنه؟
نیما نظامی دیدگاه: 0 بازدید: 313 1399/03/08 13:23
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام شش ماهگي زمان مناسب قطع شير شب نيست و بايد بعد از يك سالگي قطع شود با شروع از ١٠ ماهگي
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>