پرسش و پاسخ پزشکی

باعرض سلام و خسته نباشید دکتر فرهت من اواخر اسفند زمانی که دخترم دوسال و دو ماه داشت خدمتتون رسیدم اون زمان وزنش 12 کیلو بود شما فرمودید به دوعلت که مشخص نیست (یا یبوست و یا بیماری هیشپرونگ) روده هاش گشاد شده و چون پارافین نمیخورد شما هر 12ساعت 1قاشق غذاخوری پدرالاکس تجویز کردید بعد دو ماه خدمتتون رسیدم(2سال و 4ماه) و دخترم خیلی کم وزنش با قبل فرق کرده اما فرمودید روده هاش خیلی بهتر شده و بیماری هیشپرونگ نیست، و تا 4ماه آینده باید داروشو ادامه بده، اما احساس میکنم خیلی لاغر و ضعیف شده و رشدی نداشته شما فقط بهش مولتی ویتامین ویوا کید دادید برای وزنش کار خاصی باید بکنم؟بخاط داروش هست این مشکل و اشکال نداره؟
مریم عضدی نیا دیدگاه: 0 بازدید: 913 1399/03/09 18:41
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام سن دو سال وزن گيري كمتر از قبل ميباشد بايد با يك وزنه مشخص و ثابت وزن كرده و مولتي ويتامين هم روزي ٥سي سي بهش بدهيد بتدريج بهبود ميابد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید