پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر
من ی پسر پنج و نیم ماهه دارم که بعد از حمام پوستش به مقدار کم خشک میشه و پوست پوست میشه ،از یک ماهگی هم حساسیت پوستی داشت که با تجویز شما بعد دو هفته بهبود پیدا کرد (هیدروکورتیزون) لطفا بفرمایین چه لوسیون و یا کرمی بعد از حمام براش استفاده کنم ؟
سپاسگزارم ????
محمدصدرا خلخالی دیدگاه: 1 بازدید: 989 1399/03/10 15:42
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
با توجه به شرح حالي كه فرمودين بايد بعد از حمام حتما پوست مرطوب شود پماد ماستلا خارجي و ايراني هم مرطوب كننده ها خوب هستش
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید