پرسش و پاسخ پزشکی

سلام
وقت بخیر
دختر من ۵ماه و ۲۰ روزشه. شدیدا خوابش سبک هست و با کوچکترین صدایی بیدار میشه و حتی خیلی اوقات بدون هیچ صدایی هم بیدار میشه.
کوتاه میخوابه بیدار میشه اما باز گریه میکنه که بخوابونیمش و این سیکل از صبح تا شب خیلی تکرار میشه. چیکار کنیم؟؟
چند شبی میشه که شب تا صبح هم دو سه بار با گریه زیاد بیدار میشه اما دیشب دیگه هر نیم ساعت یکبار بیدار میشد و گریه میکرد.....
وزنش 7 کیلو و پانصد
دندان هنوز ندارد
حانیه نادی یزدی دیدگاه: 0 بازدید: 1274 1399/03/11 09:55
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام با توجه به توضيحات داده شده برگشت شير يا رفلاكس خيلي مطرح بوده و در صورتي كه خيلي اذيت هستش بايد دارو شروع شود ولي بهتر است ويزيت شود و بعد داروي پنتوپرازول شروع شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.