پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقاي دكتر پسر من ١٩ فروردين به دنيا اومده با وزن ٣٤٠٠ امروز دوازده خرداد هست
اخرين بار در مطب خودتون يك خرداد٥٢٥٠ بود وزنش
پوشكش لكه نارنجي داشت شما فرموديد ببريم سونو برديم سونو دو تا شن يك ميلي متري در كليه راست داشت شما دارو نداديد و گفتيذ خوب ميشه تا دوماه اينده
اقاي دكتر ديشب بيش از حد بيقراري ميكرد يكسره جيغ ميزد چشاش تر ميشد... صبح عوضش كزدم ديدم باز لكه نارنجي وجود داره...... بيارمش مطب يا خير؟ ممكنه درد از كليه هاش باشه من فكر ميكردم قلنج يا كوليك هست؟ ديشب به دستور خودتون اخر بهش ديفن هيدرامين دادم تا خابيد.. لطفا راهنماييم كنيد خيلي نگرانم????????????
حميد ناصري نيا دیدگاه: 0 بازدید: 2169 1399/03/12 06:13
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام علت بيقراري بايد مشخص شود ميتوانيد يك ازمايش ادرار بدهيد و به مطب مراجعه كنيد تا ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.