پرسش و پاسخ پزشکی

باسلام
جناب دکتر فرزندم ۷ماه و ۲۲ روزشه و تقریبا یک ماه پیش خدمتتون اومدیم با ارائه آزمایش خون و مدفوع شما فرمودید که آلرژی شدید به پروتئین گاوی داره و لبنیات و تخم مرغ و بادوم زمینی را در رژیمم رعایت کنم و چون دفع خون زیادی داشت براش کتوتیفن تجویز کردید تا کی باید بهش بدم؟
خواستم بدونم که بادوم درختی رو میتونم تو فرنیش اضافه کنم و اینکه سرلاک و شیر خشک چطور؟
و ایا دادن آب هندوانه در این سن براش ضرری داره یا که نه؟
محمدسام عصمتی دیدگاه: 0 بازدید: 530 1399/03/13 02:09
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد كتوتيفن ميتوانيد قطع كنيد هندوانه تا يك سالگي بهتر است ندهيد بادام درختي مشكلي معمولا ايجاد نميكند سرلاك و شير خشك هم ميتوانيد بدهيد البته اولويت شير مادر هستش
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.