پرسش و پاسخ پزشکی

سلام خسته نباشید برای بچه ده ماهه که یبوست شده چی بدیم خوب بشه آقای دکتر.موز آب سیب دادم خوب نشد
سید رادین و رضا جبلی دیدگاه: 0 بازدید: 910 1399/03/14 00:15
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
موز كه بيشتر يبوست ميدهد اگر علامتي نداشته كار خاصي نميخواهد اگر شديد باشد بايد دارو شروع شود براي يبوست بهتر است مايعات فراوان و سبزيجات حاوي فيبر استفاده شود در غذاي كمكي و موز و شكلات و هر ماده حاوي شكلات و كاكائو بهتر است داده نشود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.