پرسش و پاسخ پزشکی

سلام دکتر فرهت . پسر ۱۲ ساله ام مرتب معده درد هست یکبار میگه پایین دلم درد میکنه یکبار تمام شکمش .هرچی که می خوره دلش درد میگیره . حتی اگه آب باشه . البته سرد مزاجه. آندوسکوپی و سونو انجام داده مشکلی نداشته . ولی خوب نشده قبلا شما براش داروی فاموتیدین ۲۰ تجویز کردین ولی این دارو تموم میشه ولی دل دردش خوب نشده . چکار کنم .؟
ستاره دبیرخانی دیدگاه: 0 بازدید: 1454 1399/03/18 13:55
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام دفع مدفوع چطور بوده ؟ يبوست دارد يا نه ؟ اگر يبوست داشته باشد بايد درمان شود اگر نه بايد حتما ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید