پرسش و پاسخ پزشکی

سلام خسته نباشید آقای دکتر دختر من چهلو یک روزشه قبلا شکمش روزی چهار تا پنج بار کار میکرد بعد دو روز فقط روزی یک بار کار کرد الان هم چهار روزه که همش فقط زور میزنه شکمش کار نمیکنه اصلا فقط باد از معدش خارج میشه باید چیکار کنم؟؟؟
دلوان رفیعی دیدگاه: 0 بازدید: 957 1399/03/18 15:28
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام شير مادر يا شير خشك هستش ؟ اگر تب و علايم تورم شكم ندارد و خوب شير ميخورد نگران نباشيد ولي اگر اين علايم را دارد سريع مراجعه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید