پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر خسته نباشید. دخترم 5 ماه و 10 روز ش هست. الان 5 روز است که اسهال است. اُ آر اِس مصرف می‌کند و شربت پدی لاکت دادن شبی 5 قطره مصرف می‌کند. اما با هر بار شیر خوردن وحتی خوردن اُ آر اِس مدفوع می‌کند. من نتونستم نوبت بگیرم بیارم برای ویزیت اپلیکیشن نوبت نمی‌دهد ممنون میشم راهنمایی م کنید.
نفس عطارکاخکی دیدگاه: 1 بازدید: 6238 1399/03/21 12:45
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام اسهال قبل از سن ٦ ماهگي حتما بايد بررسي شود اگر امكان ويزيت نيست به بيمارستان مراجعه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید