پرسش و پاسخ پزشکی

سلام جناب دکتر فرحت ؛ دخترم ۲۳ ماهشه؛وزن تولدش ۲ کیلو۶۰۰ وزن فعلیش ۱۱ کیلو؛ تقریبا ۶ ماهه که یبوست داره ؛قطره فروزمال که بهش میدادم رو قطع کردم بازم یبوست داره موقع دفع خیلی اذیت میشه فشار زیادی به خودش میاره و عرق میکنه در حال قطره مولتی ویتامین مرکز بهداشتو بهش میدم؛ چه قطره آهنی بهش بدم ک یبوستشو تشدید نکنه؟برای یبوستش چیکار کنم؟
فرشته صابری دیدگاه: 0 بازدید: 946 1399/03/25 11:45
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام سن ٢ سالگي اوج شدت يبوست ميباشد و تا سه سالگي وجود دارد قطره اهن سيدرال ميتوانيد بدهيد براي يبوست هم مايعات زياد بدهيد و در صورت عدم بهبودي دارو شروع شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.