پرسش و پاسخ پزشکی

سلام،وقتتون بخیر
پسر من ۲ ماه و بیست روز داره.وزن تولد ۲۵۵۰ و وزن الان ۵۴۵۰،چند روز پیش برا ویزیت آوردم خدمتتون شما قطره کولیف و آد تجویز کردین.قبلا علاوه بر شیر خودم روزی دو بار بهش شیر خشک میدادم که شما فرمودین شیر خشک دیگه ندم.الان ۶ روزه فقط شیر مادر میخوره.سه یا چهار روزی هست که اسهاله شکمش روز اول سه بار کار کرد ولی روزای دیگه روزی یکبار یا دو بار کار میکنه.روز اول شکمش سبز کار میکرد ولی الان رنگش زرد شده که یکم سبز داره.تب نداره،اشتهاش هم کلا از وقتی شیر خشک نمیدم یکم کمتر شده.
برا اسهالش چیکار باید بکنم؟
ممنونم از راهنماییتون
رادمهر جعفری مقدم دیدگاه: 0 بازدید: 850 1399/03/28 08:27
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام تا روزي ٤ نوبت دفع مدفوع اسهال نبوده و شير مادر خواران دچار افزايش دفعات شده بخصوص بعد از قطع شير خشك اگر بيش از ٥ نوبت دفع مدفوع داشته بايد بررسي شود ولي كمتر از ٥ نوبت ايراد ندارد رنگ مدفوع هم اهميت ندارد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید