پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر
دختر من سه ماه و نیمشه و کولیک شدید داره و عصرا گریه هایه شدیدی میکنه وهمچنین رفلاکس و آلرژی خفیف که علائمش گرفتگی بینی و خس خس سینه است
روز شنبه به دکتر مراجعه کردیم که براش قطره روتفلور تجویز کرده و شیر خشکش از آ پتامیل به سیمیلاک تغییر دادن ولی از روزی که این دوتا رو مصرف میکنه مدفوعش سبز لجنی خیلی تیره شده میخاستم ببینم آیا این علامت آلرژی به شیرخشک جدید میباشد؟مشکلی نیس؟
تجویز شما چه میباشد؟ با تشکر
فاطمه اسمعیلی دیدگاه: 0 بازدید: 5348 1399/03/29 12:00
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سن ٣/٥ ماهگي اوج شدت رفلاكس ميباشد و تا ٤ ماهگي تشديد پيدا ميكند و بتدريج بهبود ميابد ميتوانيد از قطره كوليك از استفاده كنيد در مورد رفلاكس هم اگر شديد باشد بايد درمان شروع شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید