پرسش و پاسخ پزشکی

سلام جناب دکتر فرحت؛پسرم ۱۱ ماهشه قطره اهن سیدرال ۱ میل بهش میدم وشربت مولتی ویتامین کیندر زینک ۵ میل؛ وزن تولدش ۲۷۰۰ وزن فعلیش۸۵۰۰؛ مقادیر داروها کافی میباشد؟
فرشته صابری دیدگاه: 0 بازدید: 737 1399/03/30 00:43
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
بده هردو تركيب عالي هستش و وزن گيري هم مناسب با بوده تا دو سالگي ادامه بدهيد البته بعد از ١٠ كيلو سيدرال را افزايش به ١/٥ سي سي بدهيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید