پرسش و پاسخ پزشکی

سلام دکتر وقت بخیر پیرو پیام قبلی ممنون از جوابتون اخه پسرم سوپ رو خیلی کشش نداره بخوره ترکیب برنج و سیب زمینی و سینه مرغ رو بهتر میخوره یا کوکو سیب زمینی که زرده تخم مرغ و کمی جعفری و سیب زمینی که داخل کره سرخ کردم فرنی هم خیلی کم میخوره حالا جای فرنی شیر برنج با شیرپاستوریزه بدم اشکالی نداره ؟ برنج که داخل آب گوشت همراه با کمی ماهیچه و روغن زیتون هم بصورت پوره میشه تقریبا اون چی ؟
نیما نظامی دیدگاه: 0 بازدید: 333 1399/04/02 10:21
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
شير گاو زير يك سال توصيه نميشود ولي در حد درست كردن فرني ايراد ندارد البته بهتر است با شير خشك درست كنيد در مورد غذاها حتما بايد كاملا صاف شده باشد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>