پرسش و پاسخ پزشکی

سلام ممنون از پاسخگویی شما..
اینکه پرسیدین پسرم در ۲۴ ساعت۹۰۰ سی سی می خوره
بله گاهی کمتر هم می شه زیاده یا کم؟ وزنش از پایان شش ماه تا الان که وارد هشت ماه شده یعنی هفت ماه و سیزده روزش هست هفتصد گرم اضافه شده ...اگه کاهش وزن نداره بخاطر خوب شیر خوردن تا ماه شش می باشد...من تایم شیر خوردن و غذا به زور بهش می دم ولی اصلا میل به خوردن هیچی نداره...این روش رو ادامه بدم؟
مهرسام نجاری مقدم دیدگاه: 0 بازدید: 1009 1399/04/03 00:05
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در واقع وزن ده كيلو با اين ميزان شير خشك عملا نيازي به غذاي كمكي پيدا نميكند چون مجموعا بايد ١٠٠٠ تا بگيرد به همين دليل است كه غذاي كمكي نميخورد بهتر است بتدريج حجم شير خشك را كم كرده و غذاي كمكي را اضافه كنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید