پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر نوزاد نارس ۳۳ هفته وزن ۲۲۰۰ گرم روز پنجم تولد نزد شما ویزیت شده ازمایش زردی نوشتین براش روز هفتم انجام دادیم عدد آزمایش ۷.۸ بوده الان شکمش زیاد کار میکنه و خیلی دیر حدود سه الی ۴ ساعت زمان میبره تا برا شیر بیدار شه کلی تلاش میکنیم ک بیدار شه ولی جواب نمیده لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر ❤
هلن دهقان دیدگاه: 0 بازدید: 1063 1399/04/03 13:36
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
عدد بيلي ٧/٨ قابل قبول است در مورد شير بيش از دو ساعت نبايد بگذرد و بايد بيدار شود و شير بخورد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید