پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر پسرم ۲۶روزشه شیرخشک هم میخوره ولی بعدش برای گرفتن سینه اذیت میکنه چیکارکنم؟شیرمم کمه برای افزایشش چی استفاده کنم؟
مینا بذرکار دیدگاه: 0 بازدید: 1002 1399/04/08 17:34
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام نوزادي كه شير خشك بخوره تمايلي به گرفتن شير مادر ندارد علت ان هم وجود قند بالا در شيرخشك و طعم خوشمزه شيرخشك هستش و علت اين است البته به شرطي كه شير خشك را بگيرد ولي اگر شير خشك هم نميخورد بايد حتما ويزيت شود براي افزايش شير هم اولين قدم اين است كه باور كنيد با تولد هر فرزند شير مورد نياز در بدن مادر توليد ميشود سپس سراغ شير افزا برويد همراه با افزايش مصرف خرما
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.