پرسش و پاسخ پزشکی

باسلام
دخترم 8ماهشه باوزن 7200
چه جوری باید بفهمم شیرم کافیه و کم.نیست؟؟
نشانه کافی بودن شیرمادر چیست؟؟
باتوجه به اینکه وزن گیری اش هم خوب نیست
طوبی حسینی دیدگاه: 2 بازدید: 1646 1399/04/09 01:08
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد وزن گيري ٨ماهه ٧٢٠٠ وزن بدي نيست و تقريبا مناسب است در مورد كفايت شير هم روش هاي مختلفي مانند نحوه وزن گيري تعداد دفعات ادرار كردن به خواب رفتن شير خوار بعد از خوردن شير و غيره وجود دارد در ضمن در كنار شير بعنوان تغذيه اصلي حتما غذاي كمكي هم به شيرخوارتان بدهيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید